Meras susitiko su LNTPA prezidentu ir „Teltonika“ Molėtų technologijų centro vadovu

2023-12-15

Gruodžio 14 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika susitiko su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) prezidentu Mindaugu Statulevičiumi ir „Teltonika“ Molėtų technologijų centro vadovu Pauliumi Rutkausku.

Susitikimo metu buvo dar kartą pasidžiaugta tuo, kad „Teltonikos“ technologijų centras Molėtuose LNTPA ir Darnios plėtros akademijos organizuojamuose geriausiųjų NT projektų rinkimuose buvo pripažintas geriausiu 2023 metų komercinės paskirties NT projektu.

Buvo aptartos Savivaldybės ir LNTPA bendradarbiavimo kryptys ir galimybės, aptarti artimiausių metų planai, buvo ieškoma sąlyčio taškų ir sprendžiama dėl bendrų ateities iniciatyvų - buvo diskutuojama, kokius bendrus projektus būtų galima vykdyti, kokiose srityse asociacija galėtų suteikti pagalbą.

LNTPA vienija vystytojus, finansuotojus, NT paslaugų ir teisinių paslaugų teikėjus. Asociacija atstovauja narių verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja konferencijas, seminarus NT profesionalams ir plačiajai visuomenei. Taip pat siekia ugdyti savo bendruomenę – dalyvauja tarptautinėse parodose, rengia tarptautinius profesinius turus, subūrė plačią sektoriaus inovacijomis besidominčių bendruomenę.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-15 08:45:29
Pastebėjai problemą? Pranešk!