Meras toliau rengia susitikimus su Molėtų rajono seniūnijų vadovais, gyventojais, verslininkais bei ūkininkais

2023-11-21

Lapkričio 21 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika aplankė Alantos bei Videniškių seniūnijas. Alantos seniūnijoje meras su seniūne Dalia Žygelienė aptarė probleminius klausimus bei apžiūrėjo dėmesio reikalaujančias vietas seniūnijoje.

Meras kartu su seniūne susitiko su šokolado cechą Laičių kaime atidariusiu verslininku Justinu Duchovskiu, kuris papasakojo apie patirtus sunkumus plėtojant verslą, pasidalino planais įsigyti daugiau reikalingos įrangos bei siekiais savo produkciją plačiau eksportuoti į užsienio šalis, aptarė finansinės paramos verslui galimybes.

Šokolado manufaktūros „Beaningful“ kūrėjas Justinas su sutuoktine Marija svečiams papasakojo apie jų gaminamoje produkcijoje naudojamos kakavos ypatybes, pastarųjų rūšis, šokolado gamybos proceso subtilybes, kvietė paragauti skirtingų – žalių bei skrudintų kakavos rūšių. Šokolado manufaktūros įkūrėjo teigimu, šokolado pagardinimui jis stengiasi naudoti mūsų šalies žmonėms artimus produktus, tokius kaip medus ar grikiai, kurie, pasak pašnekovo, tinkamai paruošti ar panaudoti gamybos procese, gali suteikti gaminiams puikių skonių.

Tos pačios dienos popietę meras Videniškių seniūnijoje susitiko su seniūne Genovaite Mozūriene, seniūnaičiais, muziejaus, bibliotekos, Carito darbuotojais. Buvo aptarti sveikatos priežiūros, kultūros reikalai, įstaigų bendradarbiavimo bei kiti aktualūs klausimai.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-11-21 19:02:06
Pastebėjai problemą? Pranešk!