Mero sveikinimas Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga

2022-09-26

Reikia turėti šviesos su savimi, iš savęs, kad šviestum tamsybėse visiems ant kelio stovintiems, kad ją išvydę patys rastų šviesos savyje ir eitų savo keliu, kad nestovėtų tamsybėse. (M. K. Čiurlionis)

 

Gerbiami socialiniai darbuotojai,

Rugsėjo 27-ąją minime profesinę šventę – Lietuvos socialinių darbuotojų dieną. Dėkoju už atsidavimą darbui ir nuoširdžias Jūsų pastangas, kurias sunku išmatuoti, nes jos - didžiulės ir labai reikalingos visai mūsų bendruomenei. Jūs keičiate gyvenimus. Jūs visada arčiausiai tų, kuriems reikia paramos ir atjautos, šilumos ir  galimybės būti išgirstam ar suprastam.

Socialinių darbuotojų dienos proga linkiu visiems jėgų, kantrybės, švelnumo ir supratimo, kasdien sprendžiant likimo nuskriaustų ar  rūpesčių prislėgtų žmonių problemas.

Tegul už pasiaukojimą ir prasmingus darbus Jums bus atlyginta šimteriopai. Sėkmės, sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir dėmesio!

Molėtų rajono savivaldybės meras  Saulius Jauneika

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga šiemet pirmą kartą suteiktas Molėtų rajono savivaldybės metų socialinio darbuotojo vardas ir paskirta premija.

Tokį apdovanojimą Molėtų rajono savivaldybės taryba įsteigė socialiniams darbuotojams už reikšmingiausius pastarųjų dvejų metų nuopelnus profesinėje veikloje, gebėjimą daryti sėkmingą įtaką socialinei klientų (žmonių, grupių ar bendruomenių) aplinkai.

Pasiūlius Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namas ir pritarus Savivaldybės apdovanojimų komisijai, 2022 m. Molėtų rajono savivaldybės metų socialinio darbuotojo vardas suteiktas Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų Krizių centro skyriaus socialinei darbuotojai ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atestuotam asmeniui Globos centro skyriuje Janinai Siminkevičienei - už nuoširdų ir atsakingą darbą rengiant ir vykdant Krizių centro plėtros projektą, globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymą ir konsultavimą.

Metų socialinio darbuotojo apdovanojimas bus įteiktas spalio 4 d. Molėtų kultūros centre vyksiančiame renginyje, skirtame pagerbti Molėtų socialinius darbuotojus ir mokytojus profesinių švenčių proga. Jame taip pat bus įteiktas ir Metų mokytojo apdovanojimas (kandidatūros dar svarstomos), o šventinį vakarą vainikuos operos solisto Rafailo Karpio ir aktoriaus bei muzikanto Jokūbo Bareikio muzikinė dovana.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-26 13:22:51
Pastebėjai problemą? Pranešk!