Svetainė yra atnaujinama, galimi laikini nesklandumai. 

Mero sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

2022-10-05

Gerbiamieji Molėtų krašto Mokytojai,

spalvingu medžių lapais nubarstytu taku ateina Tarptautinė mokytojų diena, nešina nuoširdžia pagarba Jums – kreipiantiems grožio, atsakomybės, pareigos ir mokslo link, skatinantiems įdėmiau stebėti, jautriau reaguoti į šalia esančius, kūrybiškiau atlikti bet kurią užduotį, savičiau suformuoti savo požiūrį. Visa tai labai sudėtinga, tačiau – neužmirštama...

Sveikinu visus Jus Tarptautinės mokytojų dienos proga ir dėkoju, kad po trupinėlį dalindami save kitiems, apgaubdami meile ir rūpesčiu, neleisdami palūžti padarius klaidą, tikėdami galimybėmis ir svajonėmis, Jūs auginate jaunystei sparnus ir mokote būti savimi.

Nuoširdžiai linkiu Jums kantrybės, savitarpio supratimo, prasmingų ieškojimų, atradimų džiaugsmo ir rezultatyvaus darbo ugdant atsakingus ir kūrybingus molėtiškius.

Būkite išminties, darnos ir šviesos kelrodžiu!

Molėtų rajono savivaldybės meras  Saulius Jauneika

-----------------------------------------------

Tarptautinės mokytojų dienos proga šiemet pirmą kartą suteiktas Molėtų rajono savivaldybės metų mokytojo vardas ir paskirta premija.

Tokį apdovanojimą Molėtų rajono savivaldybės taryba įsteigė mokytojams už reikšmingiausius pastarųjų dvejų metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Pasiūlius Molėtų progimnazijai ir pritarus Savivaldybės apdovanojimų komisijai, 2022 m. Molėtų rajono savivaldybės mokytojo vardas suteiktas Molėtų progimnazijos kūno kultūros mokytojai  ekspertei Ievai Vaicekauskienei - už sporto populiarinimą Molėtų rajone ir Lietuvoje, olimpinės filosofijos puoselėjimą, inovatyvių ir netradicinių metodų taikymą ugdymo procese, harmoningos ir kūrybingos asmenybės ugdymą, įgyvendinamas iniciatyvas, skleidžiamą pozityvumą, nuoširdžią bendrystę.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-05 11:41:01
Pastebėjai problemą? Pranėšk!