Molėtams – Jaunimo reikalų agentūros padėka

2023-01-10

Savivaldybė gavo Jaunimo reikalų agentūros laišką, kuriame įvertinos savivaldybės, 2022 m. ypač reikšmingai prisidėjusios, kuriant teigiamą pokytį jaunimui ir jaunimo politikai Lietuvoje.

Agentūra dėkoja Molėtų rajono savivaldybės administracijai ir ypatingai jaunimo reikalų koordinatorei Vilmai Bačiulei už aktyvią ir nuoseklią veiklą, įdėtas pastangas ir pasiektus rezultatus. „Jūsų veikla prisidėjo prie jaunimo įgalinimo, dalyvavimo ir atstovavimo stiprinimo bei jaunimo savanoriškos veiklos plėtros Molėtų rajono savivaldybėje“, - rašo Jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas. Taip pat informuojama, kad atsižvelgdama į pasiektus rezultatus ir siekdama stiprinti vietos jaunimo politiką bei koordinatorių kompetencijas, Agentūra Molėtų jaunimo reikalų koordinatorę pakvies į tarptautinį pažintinį vizitą ir apmokės visas išlaidas.

Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika bei Administracijos direktorius Sigitas Žvinys taip pat dėkoja Jaunimo reikalų koordinatorei Vilmai, rajono  jaunimo organizacijoms, su  jaunimu dirbančioms įstaigoms, Molėtų atviro jaunimo centro darbuotojams, visam Molėtų jaunimui,  bei linki sėkmingai toliau tęsti veržlią, įdomią, prasmingą ir rezultatyvią veiklą.

Plačiau apie Jaunimo veiklą ir galimybes Molėtų rajone

Paskutinis atnaujinimas: 2023-01-10 14:16:38
Pastebėjai problemą? Pranėšk!