Padėkos ir gerumo vakaro aukos perduotos sergančios mergaitės šeimai

2023-12-29

Savivaldybės kalėdiniame padėkos ir gerumo vakare, teikiant  „Metų šviesulio“ nominacijas, vakaro dalyviai buvo kviečiami paaukoti lėšų Giedraičių seniūnijoje gyvenančių Rados ir Algio Vaitkevičių šeimai, sunkiai sergančiai dukrelei Umai Uogai gydyti. Gruodžio 29-ąją savivaldybėje apsilankė Umos Uogos tėtis Algis Vaitkevičius, kuriam meras Saulius Jauneika, vicemerė Vaida Saugūnienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Karūžaitė perdavė padėkos ir gerumo vakare surinktą auką – 3890 eurų.

Rados ir Algio šeimoje auga keturi nepilnamečiai vaikai: šešiolikos, trylikos, ketverių bei dvejų metukų ir trijų mėnesių. Trims iš jų nustatytas sunkus neįgalumas. Jauniausiajai,  Umai Uogai - epilepsijos West sindromas, diskinezinis cerebrinis paralyžius, įvairiapusis raidos sutrikimas, ji nesivarto, nesėdi, nefiksuoja žvilgsnio, jos judesiai nekoordinuoti. Umai Uogai augant buvo atrandama vis daugiau ligų.

Mama Umai Uogai skiria visą savo laiką: ieško įvairiausių pagalbos būdų, gydo mergaitę reabilitacijos centruose, sanatorijose, atlieka įvairiausius tyrimus, stengiasi padėti savo dukrai jaustis geriau, tobulėti, eiti į priekį, tad dirbti gali tik tėtis. Mergaitės sveikatą stiprinti padėtų gydymas Lenkijos Olinek rebilitacijos centre, jis kainuotų apie pusantro tūkstančio eurų. Šeimai labai reikalinga bet kokia finansinė parama, nes su Uma Uoga šeimoje auga dar trys vaikai, kurie turi savo poreikių ir visi nori būti mylimi.  

Šeima dėkinga visiems, kas prisideda ir padeda rūpintis vaikų sveikata.

Mama taip pat įkūrė „Umos Uogos paramos fondą“, į kuri galima pervesti lėšas Umai Uogai gydyti:

Umos Uogos labdaros ir paramos fondas
Įmonės kodas 306340977
Swedbank bankas, sąskaitos Nr. LT097300010179406244

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-29 17:14:23
Pastebėjai problemą? Pranešk!