Svetainė yra atnaujinama, galimi laikini nesklandumai. 

Profesinių švenčių proga įteikti Metų socialinio darbuotojo ir Metų mokytojo apdovanojimai.

2022-10-04
Spalio 4-ąją Molėtų kultūros centre šventiniame vakare pasveikinti ir pagerbti rudenį profesines šventes pažymintys Molėtų rajono mokytojai, socialiniai, policijos, turizmo, savivaldos darbuotojai. Sveikindamas vakaro dalyvius Savivaldybės meras Saulius Jauneika pažymėjo, kad šių profesijų žmonės lydi mus per visą gyvenimą, mokydami, padėdami kitiems, gindami ir saugodami, atverdami nepažintas erdves, dirbdami kiekvienam rajono gyventojui reikalingus darbus. Dėkojo ir linkėjo visiems sėkmės profesinėje veikloje.
Šventiniame vakare įteikti savivaldybės apdovanojimai už pasiekimus profesinėje veikloje. Molėtų rajono savivaldybės metų socialinio darbuotojo vardas ir premija įteikti Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų Krizių centro skyriaus socialinei darbuotojai ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atestuotam asmeniui Globos centro skyriuje Janinai Siminkevičienei - už nuoširdų ir atsakingą darbą rengiant ir vykdant Krizių centro plėtros projektą, globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymą ir konsultavimą.
Molėtų rajono savivaldybės metų mokytojo vardas suteiktas Molėtų progimnazijos kūno kultūros mokytojai ekspertei Ievai Vaicekauskienei - už sporto populiarinimą Molėtų rajone ir Lietuvoje, olimpinės filosofijos puoselėjimą, inovatyvių ir netradicinių metodų taikymą ugdymo procese, harmoningos ir kūrybingos asmenybės ugdymą, įgyvendinamas iniciatyvas, skleidžiamą pozityvumą, nuoširdžią bendrystę.
Metų darbuotojus sveikino bendradarbiai, draugai, artimieji.
Tardamos žodį, laureatės dėkojo kolegoms už įvertinimą, pasidžiaugė, kad joms teko laimė dirbti mėgstamą darbą, kuris dažnai atima asmeninio ar šeimos laiko, bet suteikia nepakartojamą galimybę matyti, kaip auga, mokosi, keičiasi brangiausias mūsų turtas vaikai, galimybę prie to prisidėti, pajausti, kokį dėkingumą skleidžia pagalbos sulaukusių žmonių širdys. Linkėjo sėkmės visiems savo ir kitų profesijų molėtiškiams.
Po iškilmingosios vakaro dalies operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis kartu su jiems talkinusiais gitaristais ir būgnininku, pakvietė visus prisiminti legendinę grupę „The Beatles“. Atlikdami populiariąsias pasaulinės šlovės sulaukusio britų ketvertuko dainas, jas apipynė istorijomis iš „Bitlų“ koncertinės veiklos, gyvenimo bei savo jaunų dienų asmeninės patirties, dainavo kartu su sale ir, žinoma, pelnė nuoširdžių ovacijų.
Metų profesinius apdovanojimus už aukštus profesinius pasiekimus 2021 m. įsteigė Molėtų rajono savivaldybės taryba. Profesinių švenčių proga kas antri metai teikiami Molėtų rajono savivaldybės Metų Kultūros, Metų medicinos, Metų socialinio darbuotojo ir Metų mokytojo vardai bei premijos.
Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-04 23:55:45
Pastebėjai problemą? Pranėšk!