Spalio 26 d. Savivaldybės tarybos posėdyje apsvarstyta 16 klausimų

2023-10-26

Priimti sprendimai dėl savivaldybės turto valdymo ar jo nuomos, socialinio būsto pirkimo, socialinio būsto nuomos mokesčio sumažinimo; patvirtintos keleivių ir bagažo vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo maršrutais taisyklės, patikslintas pasikeitus savivaldybės institucijų kompetencijoms trūkstamų specialistų pritraukimo į ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigas tvarkos aprašas.

Taryba pritarė savivaldybės ir AB „Lietuvos automobilių kelių direkcijos“ bendradarbiavimo sutarčiai dėl krašto kelio Molėtai-Ignalina atskirų kelio ruožų bei pėsčiųjų tako palei jį iki sodų bendrijos „Siesartis“ paprastojo remonto. 2,67 km ilgio tako remontą atliktų savivaldybė. Preliminari vertė iki 300 000 eurų.

 Aplinkos ministrui patvirtinus Regioninės pažangos priemonės „Didinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą“ finansavimo gaires, paaiškėjo, kokiems vandentvarkos srities investiciniams projektams galima ES parama ir koks bus jos intensyvumas, todėl savivaldybės taryba patikslino UAB „Molėtų vanduo“ vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo 2023-2027 m. plėtros plano priemonių finansavimo apimtis. Bendra įmonės plėtros projektų suma didėja nuo 13,184 mln eurų iki 14,815 mln eurų.

Po darbotvarkės klausimų svarstymo vyko Mažumos valanda, kurios metu meras ir Administracijos direktorius atsakė į opozicijos ir kitų Tarybos narių klausimus apie Molėtų sporto centro darbą, baseino koncesijos sutartį, Vilniaus-Utenos kelio rekonstrukciją, vietinių kelių priežiūrą, socialinio būsto naudojimą, gyvenamąją statybą Ąžuolų gatvėje, Verslui skirto sklypo nuomą Molėtuose, švietimo įstaigų reakciją į ekstremalią situaciją po melagingų pranešimų apie sprogmenis, informacijos teikimą Tarybos nariams.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-10-26 15:51:19
Pastebėjai problemą? Pranešk!