Svetainė yra atnaujinama, galimi laikini nesklandumai. 

Spalio 28 d. kviečiame į Molėtų verslo forumą „Investicijų proveržis įvyko: kas toliau?"

2022-09-21

Tvirtas žingsnis Molėtų investicinėje aplinkoje – solidūs pranešimai ir diskusijos

Pastaraisiais metais Molėtų krašto paveikslas aktyviai keitėsi bei atsinaujino. Daugelio mintyse miestas ir rajonas tapo potencialiu pokyčių kraštu. Kol vieni investiciniai projektai laukia sėkmingo starto Molėtuose, dėl kitų vyksta diskusijos, o Vyriausybė svarsto kurortinės teritorijos statuso suteikimą Molėtų miestui bei aplinkinėms teritorijoms, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Molėtų rajono savivaldybe spalio 28 d. kviečia į Molėtų verslo forumą „Investicijų proveržis įvyko: kas toliau?“.

„Ženklus įdirbis, ryškėjantys rezultatai tampa stimulu ir atsakomybės ženklu nepamesti pokyčių pagreičio. Norime apie visa tai kalbėti atvirai, diskutuoti su įvairių sričių profesionalais, investuotojais ir toliau domėtis – kuo galime būti patrauklūs verslui, kaip suteiktume dar daugiau naudos savo krašto gyventojams, kaip dar efektyviau galėtume panaudoti mūsų krašto potencialą,“ – atvirauja Molėtų r. savivaldybės meras Saulius Jauneika.

Spalio 28 d. naujai duris atvėrusiame Teltonikos technologijų centre Molėtuose diskusijai susiburs savivaldybės atstovai, ekonomikos, nekilnojamojo turto ir turizmo ekspertai, Molėtų ir Lietuvos verslo atstovai, investuotojai. „Ko išmokome? Kur esame? Kur link einame?“ – į tokius ir dar daugiau Molėtų miesto bei rajono tobulėjimo klausimų kvies atsakyti Molėtų rajono savivaldybės meras. Savo patirtimi dalinsis „Teltonikos“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys, turizmo situaciją ir viziją aptars Molėtų TVIC direktorė Daiva Kulienė.

Kaip Lietuvos kontekste atrodo mažesnieji regionai bei rajonai, taip pat ir Molėtai, aptars Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, nekilnojamojo turto ekspertas, „Newsec Advisers LT“ tyrimų ir analizės grupės vadovas Baltijos šalyse Mindaugas Kulbokas bei turizmo rinkodaros ekspertė Rasuolė Andrulienė. Renginio moderatorius – konsultantas, mentorius ir inovacijų fasilitatorius – Ugnius Savickas.

Registracija į renginį: https://verslodirbtuves.vz.lt/moletu-verslo-forumas-2022-investiciju-proverzis-ivyko-kas-toliau/

Pagrindinis renginio partneris – „Teltonika“, informacinis partneris – „Verslo žinios“.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-09-21 11:50:56
Pastebėjai problemą? Pranėšk!