Susitikime su Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovėmis aptarti su vaiko teisių apsauga susiję aktualūs klausimai

2023-12-13

Gruodžio 13 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika ir administracijos direktorius Sigitas Žvinys susitiko su Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėja Irena Gaigaliene bei VTAS patarėja Anykščių ir Molėtų rajonuose Greta Gražiene. Susitikime taip pat dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Karūžaitė ir vyr. specialistė-tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Jūratė Dilienė.

Buvo aptarta vaiko teisių apsaugos situacija Molėtų rajone bei kiti su vaiko teisių apsauga susiję aktualūs klausimai - vaiko teisių apsaugos socialinių paslaugų spektras, minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių taikymo ypatumai, buvo diskutuojama apie sunkumus, kylančius ieškant mediaciją vykdančių specialistų.

VTAS skyriaus vedėja Irena Gaigalienė pažymėjo, kad 2023 metais Molėtų rajone kritinių ir probleminių situacijų, susijusių su vaiko teisių apsauga, nebuvo, taip pat pasidžiaugė tuo, kad Molėtų rajone veikiančių Globos centro bei Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų specialistai sėkmingai užtikrina, kad vaikai, netekę tėvų globos, patektų ne į globos įstaigą, o į vaikui kur kas palankesnę šeimos aplinką.

Paskutinis atnaujinimas: 2023-12-14 08:22:22
Pastebėjai problemą? Pranešk!