Savivaldybė perka 2 kambarių butą Molėtų rajone

2023-09-01

Molėtų rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 188712799) skelbiamų derybų būdu Molėtų rajone perka dviejų kambarių butą su komunaliniais patogumais (vandentiekis, kanalizacija, centrinis ar vietinis šildymas, karštas vanduo).

Paraiška pateikiama lietuvių kalba, užklijuotame voke. Ant voko turi būti užrašyta „Skelbiamoms deryboms dėl perkamo būsto Molėtų rajone“ nurodomi kandidato rekvizitai (vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris; įmonės pavadinimas, adresas ir telefono numeris).

Kandidatas paraišką pateikia pats arba atsiunčia paštu iki 2023 m. rugsėjo 18 d. 10 val. adresu Molėtų rajono savivaldybės administracija, LT-33140 Molėtai, Vilniaus g. 44. Paraiškoje reikia nurodyti: būsto adresą, pateikti išsamią informaciją apie būsto būklę, pageidautiną kainą (įskaitant mokestį notarui už pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą), nurodyti turto apžiūrėjimo sąlygas, telefoną; pridėti dokumentus: nuosavybę patvirtinančių dokumentų ir kadastrinių matavimų bylų kopijas, buto energinio naudingumo sertifikato kopiją, įgaliojimą, jei derybose dalyvaus ne turto savininkas.

Reikalavimai:

 1. bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 38 kv. m ir negali būti didesnis kaip 60 kv. m (naudingas plotas – bendras gyvenamųjų kambarių ir kitų būsto patalpų - virtuvių, sanitarinių mazgų, koridorių, įmontuotų spintų, šildomų lodžijų ir kitų šildomų pagalbinių patalpų - plotas. Į naudingąjį būsto plotą neįskaitomas balkonų, terasų, rūsių, nešildomų lodžijų plotas);
 2. būstas turi būti su komunaliniais patogumais (vandentiekis, kanalizacija, centrinis ar (vietinis) šildymas, karštas vanduo);
 3. būste turi būti įrengti apskaitos prietaisai (šalto, karšto vandens, dujų (ar įvadas) elektros ir kt.);
 4. būstui negali būti uždėtas areštas;
 5. neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas;
 6. įsipareigojimai kredito įstaigoms, susiję su kredito lėšomis (valstybės parama) dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų, turi būti apmokėti iki pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo;
 7. būstas perkamas su inventorizuotais ir teisiškai įregistruotais buto priklausiniais (rūsiais, sandėliais ir pan.), jei tokie yra, o būsto kadastro byla turi atitikti esamą buto ir patalpų padėtį.

Neperkamas būstas:

 1. su bendro naudojimo patalpomis (virtuve, tualetu, dušine);
 2. įrengtas pusrūsyje, palėpėje, neįrengtas butas, poilsio pastate;
 3. kurio energinio naudingumo klasė žemesnė kaip G;
 4. kurio nusidėvėjimas viršija 60 procentų;
 5. dėl neapmokėtų įsipareigojimų už renovaciją.

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su paraiškomis, vyks 2023 m. rugsėjo 18 d. 11 val., Molėtai, Vilniaus g. 44, 418 kab.

Informacija teikiama telefonu 8 383  54749, 8 383  40059.

Paraiška

Pirkimo sąlygos

Paskutinis atnaujinimas: 2023-09-04 08:29:58
Pastebėjai problemą? Pranešk!