2022 rajono dailės ir fotografijos premijos paroda

2022 m. liepos 6 d. jau 24-ąjį kartą savo kūrybos parodą, skirtą Valstybės dienai, surengusius Molėtų krašto tautodailininkus ir parodos lankytojus pasveikino Krašto muziejaus direktorė Irma Balčiūnienė, parodą pristatė ilgametė parodos kuratorė Nijolė Aleinikovienė, dailininkų, fotografų, keramikų, siuvinėtojų, ir kitų tautodailės šakų kūrėjų atradimais pasidžiaugė vertinimo komisijos pirmininkas Zenonas Stepanavičius, įspūdžiais, kūrybiniais planais dalinosi parodos dalyviai.

Molėtų meras Saulius Jauneika pasveikino visus su Valstybės dienos švente, linkėjo ir toliau tebesitęsiančio įkvėpimo bei kūrybos, kurioje gražiai siejasi iš tautos praeities gelmių ateinanti tradicija ir šių dienų modernumas.

24-osios rajono dailės ir fotografijos parodos paskatinamosios premijos ir diplomai įteikti tautodailininkei Zitai Spranginienei - už šiaudiniams sodams atrastas naujas idėjas ir originalumą bei fotografui Mantui Girskui - už fotogafiją, lemiančią stilių, įdomų apšvietimą. Laureato diplomas ir pagrindinė premija įteikti tautodailininkui Antanui Rimvydui Kalveliui - už puikią akvarelių tapybą ir jautrią meditaciją.

Paskutinis atnaujinimas: 2022-12-12, 10:44:14
Pastebėjai problemą? Pranešk!